OZONOWANIE / DEZYNFEKCJA / ODKAŻANIE

Ozonowanie to najlepszy sposób na stworzenie niemalże sterylnego środowiska, bez wirusów, bakterii, alergenów, grzybów oraz uwolnienie pomieszczeń od nieprzyjemnych zapachów. Badania wykazują destrukcyjny wpływ ozonu na roztocza, owady i inne drobnoustroje występujące w siedlisku ludzi. Ozonowanie jest bezpieczną procedurą dezynfekcji przestrzeni zamkniętych bez użycia środków chemicznych, jest skuteczniejszy od chloru i fluoru. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. 

Ozon (tzw. tritlen) jest niebieskim gazem, który posiada gęstość większą od powietrza, dzięki czemu jest idealnym środkiem dezynfekującym zarówno powietrze, jak i wodę. Działa zabójczo na organizmy jedno- i wielokomórkowe o niskiej specjalizacji komórek, tj. bakterie, wirusy czy grzyby. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych półproduktów rozpadu, nie odkłada się w tkankach organizmów żywych, nie skaża gleby ani wody, nadmiar ozonu rozkłada się do tlenu, co czyni ozon bardzo proekologiczny i przyjazny dla środowiska. Istotną zaletą wykorzystania ozonu do dezynfekcji jest fakt, że jest on generowany na miejscu i wyłącznie w razie potrzeby. Nie ma również konieczności monitorowania skutków ubocznych dezynfekcji, ponieważ takie nie występują.

Zakres usługi:

 • dezynfekcja pomieszczeń różnego typu:
  domy i mieszkania, magazyny i hale, biura, sklepy, restauracje, banki, hotele, przychodnie i szpitale, gabinety lekarskie, apteki itp.,
 • dezynfekcja środków transportu:
  samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczep, pojazdów specjalnych, autobusów oraz innych,
 • eliminacja wirusów, bakterii i grzybów,
 • eliminacja nieprzyjemnych zapachów różnego pochodzenia:
  dymu papierosowego, woni spalenizny, zapachu zwierząt, farb itp.

Przed ozonowaniem:

 • Ludzie oraz zwierzęta musza opuścić pomieszczenie (akwarium z rybami może zostać),
 • Należy wynieść wszystkie rośliny oraz dzieła sztuki.
 • Wartościowe rzeczy można zabezpieczyć np. folią stretch (telewizor) lub schować w szafach,
 • Żywność pozostawić w szafkach lub w lodówce,
 • Wszelkie inne wyposażenie zostanie zabezpieczone przez pracowników naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia terminu realizacji. 

Wycena usługi ozonowania ustalana jest indywidualnie pod klienta na podstawie podanego metrażu lub po oględzinach przez pracowników firmy.

Liczymy iż obdarzą nas Państwo zaufaniem i dołączą do grona naszych zadowolonych klientów. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i porad.

Kontakt z biurem Tel: 530 707 790 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacja usługi 24 h / 7-dni w tygodniu.

 

ozonowanie


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.