Informujemy, iż w ramach programu Aktywny Samorząd dostępne są dofinansowania do zakup elektrycznego wózka lub skutera oraz utrzymania sprawności technicznej posiadanego wózka o napędzie elektrycznym (dofinansowanie do zakupu np. akumulatorów do wózka, części zamiennych itp.)

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowań i wniosków uzyskać można u naszego specjalisty do spraw zaopatrzenia pod nr tel 570 621 839.

Informujemy, iż z początkiem każdego roku ruszają dofinansowania z MOPS / PCPR  do zakupu łóżek rehabilitacyjnych, schodołazów oraz podnośników.

Można również uzyskać refundację z NFZ na sprzęt medyczny oraz dodatkowe dofinansowanie do tego sprzętu z MOPS /PCPR. 

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowań i wniosków uzyskają Państwo na naszej stronie w zakładce "finansowanie" lub w naszym Sklepie Medycznym.

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowań i wniosków uzyskać można u naszego specjalisty do spraw zaopatrzenia pod nr tel 570 621 839.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o przestrzeganie wyznczonych stref do przebywania. Dezynfekcję rąk po wejściu na sklep. Zalecamy płatność kartą. Istnieje możliwość dowozu do klienta sprzętu pierwszej potrzeby.  Prosimy o przybycie w okryciu ustno-nosowym.

Od 1 lipca 2018 r. osoby ze Znacznym Stopniem Niepełnosprawności mogą poza kolejnością korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej.

Zostały zniesione wieloletnie okresy użytkowania Wyrobów Medycznych, oznacza to nieograniczony dostęp do Wyrobów Medycznych takich jak

np. wózki inwalidzkie, pieluchy, materace przeciwodleżynowe

O szczegóły prosimy pytać w naszym Sklepie Medycznym lub pod nr tel. 513 682 110.

Informujemy, że w naszym sklepie przy ul. Łomżyńskiej 48A w Bydgoszczy można zasięgnąć bezpłatnych konsultacji stomijnych, udzielanych przez wyspecjalizowaną w tym zakresie pielęgniarkę, istnieje również możliwość konsultacji z pielęgniarką stomijną w miejscu zamieszkania pacjenta. Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne. ZAPRASZAMY!

Oferujemy dowóz każego sprzętu medycznego do domu klienta wraz z montażem.

Dodatkowo raz w tygodniu do klienta dowozimy sprzęt co-miesięcznego zaopatrzeniawyroby chłonne, stomijne, urologiczne itp. 

Udzielamy wszelkich informacji związanych z dofinansowaniami z NFZ lub MOPS /PCPR oraz posiadamy niezbędne wnioski, które pomagamy wypełnić.

Na naszej stronie w zakładce "finansowanie", znajdują sie również informacje odnośnie dofinansowań. 


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.