Bycie osobą niepełnosprawną niesie za sobą z pewnością wiele wyzwań. Utrata czucia w nogach od pasa w dół czy ogólnie problemy z chodzeniem sprawiają, że czynności, które do tej pory były relatywnie proste do wykonania, nagle przynoszą sporo kłopotu i osoba niepełnosprawna musi sporo się napocić, żeby poradzić sobie z czymś co dla zdrowej osoby jest zagadnieniem tak oczywistym, że nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Jedną z przeszkód, o której często mówią osoby niepełnosprawne są oczywiście, schody. Trudno się zresztą dziwić. Jak bowiem, nie mając czucia w nogach i poruszając się na wózku inwalidzkim, można poradzić sobie z schodami prowadzącymi na przykład na drugie piętro domu w którym mieszka osoba niepełnosprawna? My też zadawaliśmy sobie to pytanie i ostatecznie zdecydowaliśmy, że dostarczymy osobą niepełnosprawnym to co najlepsze, produkt który pomoże im w codziennym życiu. A mianowicie schodołazy kroczące i gąsienicowe, których sprzedaż prowadzimy na terenie miasta Toruń i okolic. Dzięki temu urządzeniu, życie osoby niepełnosprawnej będzie o wiele prostsze.

Schodołazy jak sama nazwa wskazuje, są mechanizmem, który znacząco ułatwia osobom niepełnosprawnym poradzenie sobie z wejściem i zejściem po schodach. Znajdujące się w naszej ofercie schodołazy, pozwalają na niezwykle sprawne pokonywanie tej przeszkody i nie wymagają one dużego udziału osoby trzeciej. Nawet jeżeli niepełnosprawny, jest potężnie zbudowanym mężczyzną w sile wieku, to wprowadzenie go po schodach czy zniesienie po nich nie będzie już niosło żadnego kłopotu. Dlatego też jeżeli chcecie, żeby życie waszych niepełnosprawnych było łatwiejsze, zainwestujecie koniecznie w schodołazy, które mamy w naszej ofercie.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.