Bycie niepełnosprawnym nie jest łatwe i trudno się dziwić. Nikt z nas nie chcę być osobą, zależną od innych. Brak możliwości poruszania się przez utratę czucia w nogach, sam w sobie przywołuje naprawdę sporo negatywnych odczuć. Jednakże należy uczciwie zauważyć, że niepełnosprawni w tej nierównej walce z codziennością i własnymi słabościami nie są zupełnie sami. Istnieje bowiem na rynku wiele urządzeń likwidujących bariery architektoniczne w postaci schodów czy innych barier, których normalny człowiek nawet nie zauważa, a które dla osoby niepełnosprawnej są praktycznie nie do pokonania.

Jednym z takich narzędzi są właśnie schodołazy. Z naszej strony oferujemy wam najlepsze schodołazy kroczące i gąsienicowe jakie możecie znaleźć na terenie miasta Scienko i okolic. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczeniem schodołazów jest umożliwić osobie niepełnosprawnej poradzenie sobie ze schodami. Wyróżniamy zasadniczo dwa tyby schodołazów:

  • schodołazy kroczące - proste w obsłudze, przeznaczone do wąskich schodów i osób ważących do 120 kg;
  • schodołazy gąsienicowe - znacznie bardziej uniwersalne i jak wskazuje sama nazwa, poruszające się właśnie na gąsienicach. Świetnie nadają się one do szerokich schodów różnego typu;

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem schodołazów kroczących bądź gąsienicowych na terenie miasta Scienko i okolic, to serdecznie zapraszamy was do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Oferujemy wam najlepsze schodołazy kroczące i gąsienicowe najlepszej jakości. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą wam służyć wiernie przez bardzo długi czas. Ułatwią wam także wasze codzienne funkcjonowanie a o to przecież chodzi, prawda?


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.