Schody potrafią być olbrzymią barierą architektoniczną dla osób niepełnosprawnych, a także dla seniorów, którzy nie są w stanie ich samodzielnie pokonać. Niestety nie wszystkie miejsca w przestrzeni publicznej są jeszcze dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych i nie posiadają odpowiednich udogodnień. Oczywiście faktem jest, że infrastruktura w Polsce z roku na rok staje się coraz lepsza i osoby niepełnosprawne coraz częściej mogą liczyć na to, że budynki użyteczności publicznej będą zrobione w taki sposób, żeby zapewnić im możliwość łatwego dostania się do miejsc do których potrzebują. Aczkolwiek, potrzeba jeszcze wielu lat zanim wszystko będzie działać w stu procentach tak jak powinno. Jednakże niepełnosprawni nie mogą czekać. Dlatego też oferujemy im rozwiązanie pośrednie, mianowicie inwestycje w schodołazy kroczące i gąsienicowe, których sprzedaż prowadzimy na terenie miejscowości Sępólno Krajeńskie oraz okolic. Z pewnością ułatwi to im ich codzienne funkcjonowanie. Co do tego jesteśmy pewni.

Schodołazy jak sama nazwa wskazuje mają bowiem za zadanie ułatwić osobie niepełnosprawnej codzienne poruszanie się po schodach. Dzięki zastosowaniu w nich relatywnie prostego mechanizmu na przykład w postaci gąsienic, schody przestają już być przeszkodą niemal nie do przejścia, a stają się czymś całkowicie normalnym, tak jak w przypadku ludzi zdrowych. Dlatego też, w naszej ofercie znajdą państwo schodołazy kroczące i gąsienicowe najwyższej jakości, które sprawią, że nie będziecie już musieli się martwić o to czy uda wam się dostać do danego budynku i czy jego infrastruktura, jest dopasowana do waszych potrzeb.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.