Schodołaz jest to w praktyce mobilny transporter schodowy, przystosowany do transportu osób niepełnosprawnych, możliwy do użytkowania w różnych miejscach i - dzięki szybkim składaniu oraz lekkiej konstrukcji – bezproblemowy w przewozie.

Oferujemy wam najlepsze schodołazy kroczące i gąsienicowe jakie możecie znaleźć zarówno w Dobrczu jak i w okolicach. Z pewnością jednak, wielu z was nasuwa to pytanie: dlaczego tak właściwie powinienem zakupić schodołaz? To oczywiście, że chcecie znać odpowiedź. W końcu jeżeli opiekujecie się osobą niepełnosprawną bądź jeżeli sami jesteście niepełnosprawni, to z pewnością zależy wam na tym, żeby sprawdzić czy dany produkt jest wam potrzebny i w jaki sposób może wam pomóc.

Wróćmy jednak do samych schodołazów. Są one perfekcyjnym wyborem jeżeli profil schodów w twoim domu nie pozwala na montaż innego urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych, takiego jak na przykład platforma czy krzesełko schodowe. Schodołaz to również dobry wybór, jeżeli nie stać na instalację zewnętrznej windy dla niepełnosprawnych. Faktem jest, że taka winda to niezwykle wygodne rozwiązanie, jednak nie należy ono do najtańszych. Schodołazy są więc w tym przypadkiem rozwiązaniem pośrednim. Skutecznym, a jednocześnie relatywnie tanim.

Jeżeli was przekonaliśmy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy schodołazy kroczące i gąsienicowe na terenie miasta w Dobrczu i okolicach. Dzięki naszym produktom, możecie być pewni, że życie będzie o wiele łatwiejszy, a wy już nie będziecie musieli się bać każdego kontaktu ze schodami. Dzięki schodołazom, przestaną one być jakimkolwiek problemem w codziennym funkcjonowaniu, a o to przecież chodzi.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.