Osoby niepełnosprawne spotykają na swojej drodze wiele barier i ograniczeń, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Oczywiście jednym z największych wrogów takich osób, są schody. Faktem jest, że infrastruktura powinna być dostosowana do tego, żeby osobom niepełnosprawnym nieść pomoc na każdym kroku, jednak nie zawsze to tak działa. Nie wszędzie uda im się znaleźć windę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób niepełnosprawnych życie to codzienna walka, dlatego też postanowiliśmy, że im ją w miarę możliwości ułatwimy, wprowadzając rozwiązania, dzięki którym poruszanie się na przykład po domu czy mieście, będzie o wiele łatwiejsze. A jednym z takich rozwiązań są schodołazy kroczące i gąsienicowe które oferujemy na terenie miasta Bydgoszcz.

Jak sama nazwa wskazuje, naczelnym zadaniem schodołazów, jest ułatwienie transportu osoby niepełnosprawnej po schodach. Nowe modele schodołazów kroczących i gąsiennicowych, które oferujemy wam w Bydgoszczy, są dobrym wyborem dla tego, że radzą sobie one świetnie nawet ze schodami krętymi. Łatwość sterowania znacznie ułatwia manewrowanie sprzętem, a wskaźnik poziomu nachylenia pozwala zoptymalizować balans podczas zjeżdżania i wjeżdżania. Dzięki temu macie pewność, że wy bądź bliska wam osoba, już nigdy nie będzie się bać przemieszczenia po schodach.

Oferowane przez nas schodołazy kroczące i gąsienicowe cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania co pozytywnie wpływa na ich bezawaryjność. Naszym celem jest zapewnienie wam bezpieczeństwa i te produkty spełniają owe zadanie. Dzięki temu, macie pewność, że życie osoby niepełnosprawnej będzie o wiele łatwiejsze i nie będzie wiązać się z tyloma problemami. A jest to przecież niezwykle istotne dla nich.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.