Podnośniki, jak nazwa wskazuje, służą do unoszenia pacjenta i transferowania w inne miejsce, np. z wózka do łóżka i odwrotnie, pod prysznic, do i z wanny albo basenu, z samochodu na zewnątrz i odwrotnie. Czasami ich zadaniem jest stabilne spionizowanie pacjenta w taki sposób aby ułatwić mu podstawowe czynności, do których zaliczyć możemy między innymi możliwość przebrania się czy skorzystania z toalety. Największym atutem podnośników jest to, że zostały one wykonane w taki sposób aby utrzymywać pacjenta w swoistym zawieszeniu. Dzięki temu bardzo odciążają one jego kończyny i kręgosłup. A jest to bardzo ważne, żeby osoby niepełnosprawne nie miały jeszcze większych problemów zdrowotnych w przyszłości.

Jako, że na rynku pojawił się bardzo duży popyt na podnośniki, to logicznym jest to, że zareagował on na zapotrzebowanie. Na rynku znajdziecie wiec całą masę podnośników transportowych oraz podnośników kąpielowych, oferowanych przez rozmaite firmy. Zapewne powoduje to u was pojawienie się pytania: na jaki podnośnik powinienem bądź powinnam się zdecydować? Postanowiliśmy, że ułatwimy wam troszkę tą decyzję i oferujemy wam jedne z najlepszych podnośników transportowych oraz kąpielowych, które możecie znaleźć w Toruniu. Oferowane przez nas podnośniki z pewnością spełnią wszystkie wasze wymagania.

Jednym z powodów, dla którego uważamy oferowane przez nas podnośniki transportowe i kąpielowe, za jedne z najlepszych jakie można znaleźć w Toruniu, to stosunek ceny do jakości. Są to podnośniki doceniane przez naszych klientów o czym świadczą między innymi liczne pozytywne opinie. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki oferowanym przez nas podnośnikom, życie osób niepełnosprawnych jest o wiele łatwiejsze.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.