Wyobraźcie sobie taką sytuacje. Jest zima, na dworze panuje minus dziesięć stopni Celsjusza. Długi dzień pracy właśnie minął, a wy szczęśliwy powracacie do swojego własnego królestwa. Otwieracie drzwi, rzucacie torbę i ubrania na krzesło po czym napuszczacie gorącej wody do wanny. Relaksujecie się w ciepłej wodzie i oddajecie się w pełni przyjemności, związanej z porządną kąpielą. Sama przyjemność i odpoczynek, prawda? Jest to coś, co robimy niemal codziennie i jest dla nas tak oczywiste, że nie zastanawiamy się szerzej nad tym, czyż nie?

No właśnie, a osoba niepełnosprawna nie może sobie na to pozwolić. Mało tego, kąpiel czy zwykła ogólnie przyjęta higiena to dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową czy dla tych, które całkowicie ją utraciły jest codziennym wyzwaniem. Zarówno dla osób niepełnosprawnych jak i ich opiekunów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak problematyczna jest ta kwestia. Dlatego też, oferujemy osobom niepełnosprawnym rozwiązanie, które sprawi, że znów będą mogli cieszyć się intymnością i przyjemnością związaną z kąpielą. Jakie to rozwiązanie? Nasze podnośniki kąpielowe i transportowe, które oferujemy wam w Sępólnie Krajeńskim, to świetny wybór dla osób niepełnosprawnych.

Jak sama nazwa wskazuje, podnośniki transportowe i kąpielowe, mają za zadanie pomagać osobom niepełnosprawnym w ich codziennym funkcjonowaniu. Dzięki wykorzystaniu takich podnośników, nie ma potrzeby aby opiekunowie wkładali dużo siły w to, żeby osoba niepełnosprawna mogła na przykład skorzystać z toalety czy przebrać się. Dzięki temu zarówno opiekunowie jak i same osoby niepełnosprawne odczują wyraźną ulgę. Zwłaszcza jeżeli zdecydują się na zakup oferowanych przez nas podnośników transportowych i kąpielowych, które sprzedajemy w Sępolnie Krajeńskim. Są to bowiem jedne z najlepszych produktów tego typu, jakie można obecnie znaleźć na rynku.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.