Wiele osób zdrowych, wychodzi z błędnego założenia, że często przyczyną depresji u osób niepełnosprawnych oraz ich złego nastroju jest to, że muszą męczyć się oni na co dzień z niepełnosprawnością fizyczną. Jest w tym trochę racji, ale to nie wygląda do końca tak. O wiele bardziej irytującą i męczącą kwestią dla osób niepełnosprawnych jest pozbawienie ich dwóch, ważnych rzeczy, a mianowicie niezależności i intymności. Osoba niepełnosprawna, zwłaszcza taka, która jest sparaliżowana od pasa w dół, musi liczyć na pomoc w wielu różnych codziennych sytuacjach i czynnościach, które dla ludzi zdrowych są po prostu normalne i nie przywiązują do nich większej wagi. Osoba niepełnosprawna nie może się sama przebrać, wziąć prysznica czy skorzystać z toalety. Pozbawienie intymności i niezależności jest jak łatwo się domyślić, niezwykle męczące i krzywdzące, zwłaszcza dla dorosłego człowieka. Istnieją jednak pewne narzędzia, które sprawnie pomagają zniwelować ten problem. Jednym z takich przedmiotów są podnośniki transportowe i kąpielowe, które oferujemy wam w Chełmży.

Jak sama nazwa wskazuje, podnośniki transportowe i kąpielowe, to proste urządzenia, których zadaniem jest pomóc osobie niepełnosprawnej w podniesieniu się podczas wykonywania różnych czynności takich jak na przykład skorzystanie z toalety czy wejście do wanny. Jest to niezwykle ważne, żeby osoby niepełnosprawne mogły nadal zachować swoje poczucie intymności. A bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest to dla nich. Dlatego też oferujemy wam podnośniki transportowe i kąpielowe w Chełmży. Mamy pewność, że będziecie zadowoleni z dokonanego zakupu. A o to nam właśnie chodzi, żebyście mogli normalnie funkcjonować i być szczęśliwymi.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.