Problem, jaki zawsze pojawia się podczas opieki nad osobami mającymi duże ograniczenia ruchowe, dotyczy konieczności nawet wielokrotnego w ciągu dnia dźwigania ich podczas zmiany pozycji albo miejsca. Nie jest to bardzo problematyczne jeżeli opiekunowie są młodzi, a osobą niepełnosprawną jest dziecko. Jednak należy myśleć perspektywicznie. Co w momencie kiedy rodzice takiego dziecka się zestarzeją, a ono samo zmieni się w dorosłego, potężnego mężczyznę o wadze 80 kilogramów? W takiej sytuacji przenoszenie chorego, będzie bardzo trudne. Nie mówiąc już o tym, że może to skutkować poważnymi kontuzjami na przykład kręgosłupa u rodziców. Sama osoba niepełnosprawna, również na pewno nie będzie czuć się komfortowo z faktem, że nieustannie wymaga ona pomocy rodziców czy opiekunów. To całkowicie naturalny stan rzeczy.

Należy także uczciwie pomyśleć o komforcie osób niepełnosprawnych. Korzystanie z toalety, które wiąże się z każdorazową pomocą opiekuna jest nie tylko na dłuższą metę męczące, ale przede wszystkim krępujące, zwłaszcza dla osoby niepełnosprawnej. Biorąc te czynniki pod uwagę, przygotowaliśmy dla osób niepełnosprawnych wyjątkowe rozwiązanie. Mianowicie podnośniki kąpielowe i transportowe, których sprzedaż oferujemy na terenie Solca Kujawskiego i okolic.

Tego typu podnośniki są stosunkowo lekkie i wyjątkowo mobilne – nadają się do transportu chorych nawet w niedużych przestrzeniach. Jednakże ich o wiele ważniejszą zaletą jest fakt, że zasadniczo niwelują one wszystkie problemy, które przedstawiliśmy wam powyżej. Dlatego też nasze podnośniki kąpielowe i transportowe, które oferujemy wam w Solcu Kujawskim, są świetnym wyborem. Dzięki nim funkcjonowanie osoby niepełnosprawnej w codziennym życiu będzie po prostu o wiele łatwiejsze.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.