Jako firma, która oferuje wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie w Toruniu, chcemy poruszyć istotny temat, czyszczenia różnych materiałów.

CDC nie podaje żadnych konkretnych zaleceń dotyczących zmian pościeli, zasłon etc. z powodu nowego koronawirusa. Aczkolwiek wielu specjalistów mówi, że zwracanie uwagi na pościel jest ważne, ponieważ mogą się tam gromadzić zarazki. Niewiele jest publicznych wskazówek dotyczących tego, jak powinniśmy czyścić wszystko, co nosiliśmy na zewnątrz w dobie nowego koronawirusa. Duże spotkania i eventy już się tak naprawdę nie odbywają, ale jeśli chodzi o ich aspekt, poprzednie CDC dotyczące postępowania z praniem po takich spotkaniach, mogą dać wgląd w to, co zrobić z ubraniami, które nosiłeś na zewnątrz . Na początek spróbuj poradzić sobie ze wszystkimi ubraniami, które nosiłeś na zewnątrz, nie dotykając zbyt wielu przedmiotów w domu, ponieważ ograniczy to możliwość rozprzestrzeniania się wirusa w powietrzu. Ponadto, umyj rzeczy w ciepłej wodzie i dokładnie je wysusz. Kiedy już skończysz obchodzić się z brudnymi ubraniami, wyczyść i zdezynfekuj wszelkie kosze na pranie i inne przedmioty których użyłeś w tym procesie, a następnie, jak mówi CDC, dokładnie umyj ręce.

Chociaż obecnie nie ma żadnych szczegółowych wskazówek dotyczących prania dla osób, które od jakiegoś czasu dystansują się od społeczności, to powinieneś i tak prać je jak najczęściej. Zapewni ci to spokój.

Jeśli chodzi o mniejsze przedmioty, takie jak portfele, torebki i torby na zakupy, CDC nie ma konkretnych zaleceń dotyczących prania, ale ich czyszczenie i dezynfekcja zgodnie z instrukcjami producenta może pomóc w zmniejszeniu ryzyka bakteryjnego i wirusowego. Podczas obchodzenia się z przedmiotem, którego nie można łatwo wyczyścić, najlepszą praktyką jest mycie rąk po zakończeniu pracy lub stosowanie środków dezynfekujących ręce.

Jeżeli zaś chodzi o czyszczenie pozostałych elementów w waszym domu, to polecamy wam skorzystanie z naszych usług. Oferujemy wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie w Toruniu i okolicach.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.