Obecnie bardzo ważnym tematem o którym często się dyskutuje jest koronawirus. Jako, że jesteśmy firmą, która zajmuje się ozonowaniem, dezynfekcją oraz odkażaniem na terenie Szubina i okolic, ta kwestia dotyczy również nas. Dlatego chcemy poruszyć ten temat miedzy innymi w kontekście czyszczenia i dezynfekcji własnego domu.

Pierwszą istnieje różnica między czyszczeniem, oznaczającą usuwanie widocznych śladów brudu, a dezynfekcją, która polega na zabijaniu zarazków chemikaliami.

Jeśli regularnie czyścisz i dezynfekujesz swój dom, to jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Regularnie to słowo względne, ale ogólnie powinieneś starać się posprzątać swój dom przynajmniej raz w tygodniu. Ta zasada powinna być przez ciebie stosowana nawet w czasach bez pandemii.

Aby zwiększyć ochronę przed nowym koronawirusem, CDC zaleca codzienne czyszczenie i dezynfekcję „obszarów dotkniętych dotykiem”, którymi, jak zapewne się domyślasz, są powierzchnie w twoim domu, których zawsze dotykasz z tego czy innego powodu. Ponieważ twoje ręce są świetnym przekaźnikiem bakterii, wirusów itp.. Do miejsc, które wymagają uwagi należą między innymi klamki, włączniki światła, stoły, piloty, uchwyty, biurka, toalety, umywalki i krzesła. Zasadniczo wszystko, co Ty lub ludzie, z którymi żyjesz często dotykacie.

Możesz zwiększyć częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji w zależności od rutyny. Jeśli w Twoim domu mieszka kilka osób lub jeśli wyjdziesz na zewnątrz i wrócisz do domu, dobrym pomysłem jest porządne czyszczenie. Jeżeli z kolei zależy ci na dokładnym czyszczeniu, to nasza firma oferuje ci usługi ozonowania, dezynfekowania oraz odkażania na wysokim poziomie w Szubinie i okolicach. Dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasze usługi przypadną wam do gustu.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.