Nasza firma oferuje wam ozonowanie, dezynfekcję oraz odkażanie w miejscowości Świecie i okolicach. Jednak jesteśmy pewni, że interesuje was również to w jaki sposób wy sami możecie dbać o czystość swojego domu. To zależy od tego, czy mówisz o twardych czy miękkich powierzchniach.

W przypadku twardych powierzchni CDC mówi, że możesz użyć zwykłego mydła i wody do czyszczenia (lub specjalnego środka czyszczącego, jeśli wymaga tego materiał), a następnie możesz użyć kilku różnych opcji dezynfekcji. Jednym z nich jest domowy środek dezynfekujący, taki jak ten, który kupujesz w sklepie. Jeśli zdecydujesz się zastosować najbardziej skuteczny środek dezynfekujący, który można uwzględnić w kontekście koronawirusa, zapoznaj się z listą produktów zatwierdzonych przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska do zwalczania nowych patogenów, w tym nowego koronawirusa. Lista nie jest pełna, ale znajdziesz na niej produkty kilku znanych marek, w tym Lysol, Clorox i Purell. Innymi słowy, wiele produktów z tej listy to produkty wykorzystywane przez profesjonalistów.

Jeśli Twój lokalny sklep nie ma obecnie wielu opcji do wyboru, to możesz także zdezynfekować powierzchnie roztworami alkoholu zawierającymi co najmniej 70% czystego alkoholu lub możesz zrobić rozcieńczony roztwór wybielacza na własną rękę (cztery łyżeczki wybielacza na litr wody). Tak więc, ręcznik papierowy i wybrany domowy środek dezynfekujący załatwi sprawę. Pamiętaj tylko, aby nosić rękawiczki jednorazowe podczas czyszczenia. Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie tego, czego używasz.

Dużo rozmawialiśmy o twardych powierzchniach, ale niektórzy z nas mają dywany, zasłony i inne bardziej delikatne miejsca w domu, które również wymagają czyszczenia. Najpierw należy usunąć wszelkie widoczne zabrudzenia lub brud, a następnie oczyścić te obszary za pomocą produktów przeznaczonych do tych powierzchni. Potem najlepiej jest te rzeczy wyprać. Jeżeli zależy ci na bardziej dokładnym czyszczeniu to oferujemy tobie kompleksowe ozonowanie, dezynfekowani i odkażanie powierzchni. Działamy na terenie Świecia i okolic.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.