Jedna powszechna metoda dezynfekcji domów, mieszkań, sklepów, powierzchni handlowych etc. to ozonowanie (znana również jako dezynfekcja ozonem). Ozon jest to niestabilny gaz, który może niszczyć bakterie i wirusy. Powstaje, gdy molekuły tlenu (O2) zderzają się z atomami tlenu, aby wytworzyć ozon (O3). Ozon w procesie dezynfekcji jest wytwarzany przez elektryczność, suche powietrze lub czysty tlen i jest wytwarzany w miejscu czyszczenia gdzie po jakimś czasie, przekształca się w tlen. Po wytworzeniu ozon jest wprowadzany do komory kontaktowej urządzenia, gdzie jest rozpraszany na małe cząsteczki (bąbelki), które następnie wykorzystywane są do czyszczenia danej powierzchni. Dezynfekcja ozonowa jest zwykle stosowana w czyszczeniu takich miejsc jak domy, mieszkania, magazyny, hale produktów, hale spożywcze, spiżarnie itd. Słowem wszędzie tam, gdzie dbanie o czystość jest bardzo istotne. Mając to na uwadze oferujemy wam najlepsze usługi w zakresie ozonowania, dezynfekcji i odkażania w Solcu Kujawskim. Zapewniając wam te usługi oferujemy wam również pewność, że wasz dom, mieszkanie czy jakakolwiek nieruchomość, którą wybierzecie do dezynfekcji, będzie wyczyszczona dokładnie w taki sposób w jaki być powinna.

Zapewne zastanawia was dlaczego ozonowanie, dezynfekcja oraz odkażanie, które oferujemy wam w Solcu Kujawskim, to taki dobry wybór? Dlatego, że inwestując w nasze usługi macie pewność, że cały proces ozonowania, dezynfekcji oraz odkażania zostanie wykonany w odpowiedni sposób. Zależy nam na waszym zdrowiu oraz bezpieczeństwie. A ten proces ochroni was przed większością bakterii i drobnoustrojów.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.