Przy obecnej panice wywołanej koronawirusem nie jesteśmy zdziwieni, że zadajecie sporo pytań w tej sprawie. Zwłaszcza, że nasza firma oferuje wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie w Sępólnie Krajeńskim, to nie dziwi nas, że kierujecie się z tymi pytaniami do nas.

Jeżeli zastanawiacie się czy musicie czyścić każdy przedmiot, który trafia do waszego domu to krótka odpowiedź dla was. Na podstawie tego, co wiemy obecnie, istnieją dowody na to, że nowy koronawirus może przebywać na tekturowych powierzchniach, takich jak te, które prawdopodobnie dostarczają ci kurierzy. CDC nie ma oficjalnych wskazówek, czy należy dezynfekować paczki, zanim trafią do twojego domu, ale jeśli to sprawia, że ​​czujesz się lepiej, to z całą pewnością przetrzyj paczki chusteczkami dezynfekującymi. Ponadto, według US Food and Drug Administration, żywność i opakowania w których jest pakowana nie powodują żadnych przypadków koronawirusa (przynajmniej nie zostały jeszcze potwierdzone). Aby zwalczyć ogólne ryzyko zarażenia się dowolnym wirusem (w tym SARS-CoV-2), FDA zaleca czyszczenie, oddzielanie, gotowanie i schładzanie jedzenia.

Jeżeli zaś chodzi o kontakty z ludźmi, cóż koronawirus ogranicza kontakty społeczne. Ponieważ nowy koronawirus łatwo rozprzestrzenia się między ludźmi, eksperci zdrowia publicznego sugerują, abyś dystansował od siebie i innych osób spoza domu, ludzi postronnych aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w społecznościach.

Mimo to jeśli ktoś, kto z tobą nie mieszka i musi z jakiegoś powodu przyjść, wyczyścić te miejsca których ta osoba dotknęła i pomieszczenia w których była. Zwłaszcza takie elementy jak klamki, oparcia krzeseł itd. Jeżeli poszukujecie firmy, która zaoferuje wam kompleksowe usługi w zakresie ozonowania, dezynfekcji oraz odkażania w Sępólnie Krajeńskim to jesteśmy do waszej dyspozycji.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.