Ponieważ pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się na całym świecie, jest to dobry moment, aby zrozumieć, w jaki sposób czyszczenie domu może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób i co można zrobić, aby zmniejszyć ryzyko infekcji. Nasza firma oferuje wam ozonowanie, dezynfekcje i odkażanie w Osielsku dlatego zależy nam na tym, żebyście wiedzieli jak najwięcej na ten temat. Dzięki temu, będziecie mogli w odpowiedni zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwem płynącym ze strony wirusów oraz bakterii, takich jak koronawirus.

Koronawirus jest przenoszony głównie z człowieka na człowieka przez małe kropelki śliny lub inne płynów ustrojowych, które unoszą się w powietrzu po kaszlu lub kichnięciu.

Zanieczyszczone przedmioty i powierzchnie mogą również odgrywać ważną rolę w przenoszeniu chorób. Nie jest do końca jasne, jaki wpływ mają na przenoszenie nowego koronawirusa, ale odgrywają ważną rolę w przypadku powiązanych wirusów, takich jak SARS i MERS.

Ma jednak sens, stwierdzenie że coś skażonego wirusem może to przenosić, na przykład, jeśli ktoś dotknie skażonej powierzchni, a następnie nosa, ust lub twarzy.

Tak więc, jeśli w domu przebywa ktoś zagrożony zarażeniem wirusem, czyszczenie w domu w celu zmniejszenia potencjalnego zagrożenia (Zmniejszy to również ryzyko przenoszenia innych patogenów). Innymi słowy odpowiednie czyszczenie, może bardzo pomóc w walce z rozmaitymi patogenami, które mogą stanowić zagrożenie dla ciebie oraz twoich bliskich. Dlatego też oferujemy wam usługi ozonowania, dezynfekowania oraz odkażania w Osielsku. Chcemy wam zapewnić bezpieczeństwo i spokojny sen.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.