Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zawsze utrzymują nieskazitelny dom, to nasza oferta w zakresie ozonowania, dezynfekcji oraz odkażania w Nakle nad Notecią, na pewno cię zainteresuje. Napływ nowych przypadków koronawirusa mógł doprowadzić cię do białej gorączki i częstszego czyszczenia mieszkania. Nawet jeśli jesteś osobą, która myśli, że sprzątanie jest bardziej uciążliwe niż wartościowe, to wiadomość, że nowy koronawirus wydaje się być w stanie przetrwać na powierzchniach przez różny czas, może sprawić, że będziesz szukał kilku wskazówek dotyczących sprzątania domu.

Po pierwsze, duże ostrzeżenie: w oparciu o to, co wiemy do tej pory, nowy koronawirus jest przenoszony głównie przez kropelki wydzielane podczas oddychania, kaszlu czy kichania, a nie przez kontakt z zanieczyszczonymi powierzchniami - wyjaśnia Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC). Nowy koronawirus może się rozprzestrzeniać, gdy ludzie są ze sobą w bliskim kontakcie - zazwyczaj w odległości sześciu stóp - i ktoś z nową chorobą koronawirusową (znany również jako COVID-19) kaszle, kicha lub rozmawia. Działania te wytwarzają kropelki, które mogą wylądować na nosach i ustach innych ludzi, rozprzestrzeniając w ten sposób infekcję (Możliwe jest również wdychanie kropelek, zanim wylądują one na twoim ciele).

Chociaż wydaje się, że SARS-CoV-2 (patogen wywołujący nową chorobę koronawirusa) rozprzestrzenia się głównie za pośrednictwem tych kropelek, eksperci uważają, że można także uzyskać COVID-19 dotykając powierzchni skażonej wirusem, a następnie dotykając oczu, nosa, lub usta.. Co więcej, jak wspomnieliśmy, pojawiające się dowody wskazują, że SARS-CoV-2 może żyć na niektórych powierzchniach przez kilka godzin, a nawet dni. Mając to na uwadze, niewątpliwie dobrym pomysłem jest skorzystać z pomocy naszej firmy, która oferuje wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie w Nakle nad Notecią. Dzięki temu zabiegowi będziecie o wiele bardziej bezpieczni.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.