Oferujemy wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie w Łabiszynie. Jako, że ozonowanie nie jest jeszcze zbyt popularne, to śpieszymy z wyjaśnieniem. Obróbka ozonem pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje wszystkie ich elementy. Ozonowanie umożliwia usuwanie z powietrza i przedmiotów w pomieszczeniu, zagrażających życiu bakterii, wirusów, zarodników, pleśni i alergenów, takich jak roztocza. Nieocenioną zaletą tej metody jest usuwanie zapachów, takich jak stęchlizna, zapach papierosów, pot, zapach zwierzęcia lub zapachy farb, klejów, lakierów itp.

Ozonowanie stosuje się głównie do sprzątania pomieszczeń. Ozon usuwa zapach farb i klejów powstałych po renowacji lub zapach nowych mebli. Używany po chorobie jednego z domowników ozon skutecznie niszczy wszystkie bakterie. Dezynfekcja ozonem wentylacji i klimatyzacji zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i roztoczy, a także chorób i wirusów. Ozon jest szeroko stosowany - ozonowanie można wykonywać w mieszkaniach, domach, magazynach, szpitalach, chłodniach, gabinetach lekarskich, gabinetach dentystycznych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, pokojach hotelowych, domkach, siłowniach, szatniach, barach, restauracjach, piwnicach, strychach itp.

Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozon ma silne działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze - około 50 razy bardziej wydajne i 3000 razy szybsze działanie niż chlor. Ozonowanie jest bardzo trudne w wykonaniu ze względu na fakt, że sam w sobie ozon jest bardzo niebezpieczny. Mając to na uwadze, oferujemy wam najlepsze usługi w zakresie ozonowania, dezynfekcji oraz odkażania na terenie Łabiszyna.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.