W naszej firmie oferujemy wam ozonowanie, dezynfekcje oraz odkażanie na terenie Chełmna i okolic. Pragniemy jednak zauważyć, że są różne sposoby na walkę z koronawirusem. Koronawirus jest delikatną strukturą i jest wrażliwy na czynniki środowiskowe. Zarówno ciepło, jak i detergenty, w tym mydło, mogą działać w kontekście zlikwidowania większości wirusów i bakterii z danej powierzchni. Pamiętaj o umyciu rąk po czyszczeniu (lub użyciu środków dezynfekujących na bazie alkoholu) i unikaj dotykania oczu, ust lub nosa.
Istnieje wiele opcji czyszczenia, w tym ręczniki papierowe, ściereczki i chusteczki jednorazowe.

Sposób czyszczenia jest ważny. Nie chcesz „ponownie zanieczyszczać” powierzchni podczas czyszczenia. Wykonuj ruchy w kształcie litery S, żeby jak najlepiej czyścić daną powierzchnie.

Jeśli ponownie używasz ściereczki, pamiętaj, aby ją później umyć i pozostawić do wyschnięcia. Pranie odzieży w pralce za pomocą normalnego płynu do prania może również zabić wirusa, szczególnie podczas prania na gorąco.

Pamiętaj, że powierzchnie odgrywają rolę w przenoszeniu patogenów, dlatego zapobieganie ich zanieczyszczeniu jest tak samo ważne jak czyszczenie. Istnieje kilka sposobów na zmniejszenie zanieczyszczenia powierzchni w domu:

  • ogranicz plucie podczas kaszlu i kichania, najlepiej chusteczką, i natychmiast umyj ręce;
  • często myj ręce, szczególnie po wyjściu z łazienki i przed jak i po jedzeniu;

Jak widać ozonowanie, dezynfekcja i odkażanie takie jak to, które oferujemy wam w Chełmnie jest ważne. Jednakże również istotne jest wasze podejście do sprawy i dbanie o swoje własne bezpieczeństwo. Przezorny zawsze ubezpieczony. Jest to maksyma, której warto nauczyć się na przyszłość. Dzięki temu będziecie o wiele bardziej bezpieczni.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.