Jesteśmy firmą, która oferuje wam łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Solcu Kujawskim. W przeciwieństwie do standardowych łóżek hydraulicznych, podstawy elektrycznych łóżek profilujących (EPB) są podzielone na części, dzięki czemu materac można profilować w celu uzyskania różnych pozycji, wysokości itd. które można dostosowywać w praktycznie dowolnym zakresie. Ruch jest zasilany i kontrolowany przez personel medyczny jak i również pacjenta, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że przez fakt iż są one kontrolowane w całości automatycznie, to ryzyko wystąpienia jakichkolwiek urazów jest znikome.

Porównanie pod względem ergonomii przemieszczających się pacjentów na standardowych łóżkach i EPB potwierdza znaczne zmniejszenie ryzyka ewentualnych obrażeń zarówno pacjentów jak i personelu w przypadku EPB. Ponadto łatwa regulacja wysokości łóżka oznacza, że ​​pracownicy są bardziej skłonni do dostosowania wysokości łóżka, do poprawiania pozycji pacjenta czy ścielania łóżka dlatego, że nie wymaga to od nich tak wiele pracy jak wcześniej.

Niektórzy pacjenci leżący na standardowych łóżkach mają tendencję do zsuwania się i mogą mieć trudności ze zmianą pozycji bez pomocy. Możliwość kontrolowania profilu łóżka oznacza, że pacjenci już nie będą mieli takiego problemu. Dzięki temu odzyskują oni niezależność.

Podsumowując, EPB niwelują bądź automatyzują wiele zadań związanych z dbaniem o pacjenta podczas jego odpoczynku w łóżku i zmniejszą ryzyko wystąpienia urazów tak u chorego jak i u jego opiekunów. Dlatego też, mając to wszystko na uwadze, oferujemy wam najlepsze łóżka rehabilitacyjne elektryczne jakie możecie znaleźć w Solcu Kujawskim. Jesteśmy pewni, że nasze łóżka znacznie ułatwią wam codzienne funkcjonowanie. Dzięki czemu łatwiej będzie wam wrócić do zdrowia i poradzić sobie z rehabilitacją.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.