Solidna noc pełna odpoczynku jest niezbędna dla zdrowego ciała i umysłu. Niedobór snu wyczerpuje zdolności umysłowe i zagraża zdrowiu fizycznemu. Zwłaszcza w przypadku osób chorych czy takich, które właśnie są na rehabilitacji, gdzie każda godzina odpoczynku jest na wagę złota.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne, które oferujemy wam w Sicienko i w okolicy tego miasta, są przystosowane do użytku w domu, szpitalu lub domu opieki. Łóżka są bardzo łatwe w użyciu i mają wbudowane funkcje bezpieczeństwa, w tym możliwość całkowitego opuszczenia na podłogę, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Ponadto dostępne w wielu rozmiarach i poradzą sobie z nimi zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie. A funkcja pochylania łóżka umożliwia podniesienie lub obniżenie platformy materaca pod dowolnym kątem. Nasze łóżka to odpowiedni wybór w stanach takich jak choroba Huntingtona, porażenie mózgowe, uraz mózgu, psychoza i padaczka. To łóżko umożliwia utrzymanie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta bez uszczerbku dla funkcjonalności łóżka. Samo łóżko jest również bardzo łatwe w montażu i jego ewentualnym przenoszeniu. Nasze łóżka to także dobry wybór do domów opieki. Łatwe w obsłudze sterowanie sprawia, że osoba starsza bez problemu sobie z nim poradzi.

W naszej firmie, oferujemy wam najlepsze łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Sicienku. Pragniemy zwrócić uwagę, że wszystkie nasze łóżka przeszły wszelkie testy bezpieczeństwa zgodnie z normami europejskimi. Spełniają one także wymagania dotyczące obciążenia i niezawodności, dzięki temu macie stu procentową pewność, że łóżko spełni wszystkie wasze potrzeby i będzie świetnym, przydatnym narzędziem, dzięki któremu rehabilitacja czy walka z chorobą taką jak paraliż, będzie o wiele łatwiejsza.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.