Często zadaje się nam pytanie, jak wybrać odpowiednie łóżko profilujące do użytku domowego. Dlatego zebraliśmy informacje i postanowiliśmy je wam przedstawić, aby zapoznać was z funkcjami i zaletami łóżka profilującego. Jesteśmy w końcu firmą, która oferuje wam naprawdę ciekawe łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Sępólnie Krajeńskim. Łóżka profilowane to łóżka, które można regulować, aby umożliwić elektryczną modyfikację oparcia, podnóżka i hamulca kolanowego. Umożliwia to zmianę pozycji użytkownika bez obciążania czy wysiłku ze strony pacjenta oraz opiekuna. Profilowanie 4-częściowe łóżko jest najczęściej stosowane w domu. Czteroczęściowe łóżko jest idealne. W naszym sklepie w Sępólnie Krajeńskim, mamy łóżka rehabilitacyjne elektryczne różnego rodzaju. Wybór zależy od was. Ponadto łóżka tego typu mają szereg zalet:

  • Zmniejszają trudności w oddychaniu i sprawiają, że krew lepiej krąży w naszych żyłach;
  • Nasze szpitalne łóżka profilujące mają również regulację wysokości, dzięki czemu opiekun czy pielęgniarka może pracować na bezpiecznej wysokości podczas leczenia pacjenta;
  • Korzystanie z ustawień elektronicznych eliminuje ryzyko potencjalnej kontuzji opiekuna oraz pozwala pacjentowi na zachowanie niezależności;
  • Łóżko umożliwia pacjentowi samodzielne wstanie z łóżka;
  • Łóżko pozytywnie wpływa na proces leczenia. Niezależnie od tego o jakim schorzeniu mówimy;

Jak widać rehabilitacyjne łóżka elektryczne posiadają szereg korzyści i pozytywnych aspektów, które sprawiają, że są one tak dobrym wyborem, zwłaszcza dla ludzi, którzy muszą zmagać się z różnymi typami schorzeń i chorób. Dzięki tym łóżkom będzie im o wiele łatwiej.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.