Organizacje opieki zdrowotnej powinny podejmować działania indywidualne i ogólne związane z odpowiednią opieką nad pacjentami wymagającymi rehabilitacji. Ortopedia, opieka nad osobami starszymi, etc. wiele z tych dziedzin wymaga sporo pracy w której mogą pomóc takie elementy jak na przykład łóżka rehabilitacyjne elektryczne, które oferujemy w Nowej Wsi Wielkiej. Szczególnie, oddziały rehabilitacji po udarze i opieki nad osobami w stanie krytycznym są miejscem, gdzie takie łóżka się przydadzą. Wynika to z tego, że częste przenoszenie pacjentów między łóżkami standardowymi czy nawet każdorazowa zmiana ich pozycji, niesie ryzyko zarówno dla samego pacjenta jak i dla pielęgniarki czy opiekuna. Dlatego też łóżka elektryczne to dobry wybór.

Ponadto łóżka tego typu oferują wiele innych korzyści takich jak:

  • znaczna poprawa funkcjonowania płuc u chorego;
  • zmniejszone obciążenie serca i poprawiona pojemność minutowa serca;
  • poprawiony drenaż moczu i zmniejszone ryzyko infekcji;
  • lepsza perystaltyka jelit i o wiele bardziej sprawne wchłanianie składników pokarmowych przez organizm;
  • zmniejszenie marnotrawstwa mięśniowego przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności stawów;

Jak widać łóżka te oferują wiele istotnych korzyści. Może to być zaskakujące, ale uwierzcie nam, że to w jaki sposób śpicie i odpoczywacie, ma rzeczywiście bardzo duży wpływ na wiele elementów funkcjonowania naszego organizmu. Dlatego też tak ważne jest dobranie odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego. W naszej firmie oferujemy wam najlepsze łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Nowej Wsi Wielkiej. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że terapia przebiega prawidłowo.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.