Według National Stroke Association udar to „atak mózgu”, który może się zdarzyć każdemu w dowolnym momencie. Udary występują, gdy przepływ krwi do danego obszaru mózgu jest odcięty. Kiedy tak się dzieje, komórki mózgowe są pozbawione tlenu i zaczynają umierać. Gdy komórki mózgowe umierają podczas udaru, to utracone zostają zdolności kontrolowane przez ten obszar mózgu, takie jak pamięć i kontrola mięśni.

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z objawów po udarze, które utrzymują się często przez długi okres czasu. Po udarze osoba, która przeżyje, doświadczy obniżenia swoich wartości fizycznych, zmian emocjonalnych i problemów poznawczych. Najczęstsze skutki udaru to problemy czysto fizyczne w tym drgawki, porażenie, przewlekły ból i zmęczenie.

Powrót do zdrowia po udarze polega na powrocie do normalnego życia i staniu się tak niezależnym jak to tylko możliwe. Polega na aktywnym podejściu i codziennej walce o to, żeby twoje życie było znów normalne, przy jednoczesnym dostosowaniu się do warunków twojego nowego stanu zdrowia. Z odpowiednim podejściem, da się jednak zwykle odbudować jakość życia niemal do poziomu sprzed udaru.

Regulowane łóżka, takie jak na przykład łóżka rehabilitacyjne elektryczne, które oferujemy wam w Dobrczu, mogą pomóc w wyzdrowieniu pacjentów. Wiele badań medycznych wykazało, że regulowane łóżka, mogą korzystny wpływ na wspomaganie powrotu do zdrowia osób po udarze. Mając to na uwadze, oferujemy wam najlepsze łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Dobrczu. Jesteśmy pewni, że z wam się przydadzą. Dzięki nim będzie wam o wiele łatwiej dbać o wasze zdrowie i rehabilitacje.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.