Jeżeli trafiliście na naszą stronę, to zapewne interesują was łóżka rehabilitacyjne elektryczne, które oferujemy wam w Chełmży. Zapewne jednak zastanawia was to, dla kogo takie łóżka rehabilitacyjne będą najlepszym wyborem. Oto krótka lista:

  • ludzie z problemami z mobilnością - Łóżka elektryczne pozwalają kontrolować pozycję do spania i mogą być szczególnie przydatne dla osób z problemami ruchowymi. Nie tylko pomagają ci usiąść lub położyć się, ale zapewniają dodatkowe wsparcie podczas siedzenia na łóżku. Podczas leżenia w łóżku opcjonalna funkcja masażu w niektórych modelach może również pomóc w krążeniu, co z kolei pomaga zapobiegać odleżynom.  Łóżka elektryczne pomagają utrzymywać chore kończyny uniesione przez całą noc. Jest to metoda o wiele bardziej spójna niż umieszczanie poduszek pod kończyny. Ponieważ nie musisz się martwić o to, że nagle poduszki się osuną i stracisz oparcie.
  • osoby z zapaleniem stawów - Kiedy cierpisz na zapalenie stawów, to ból jest czymś typowym Jak wspomniano powyżej, obrzęk można jednak zmniejszyć przez odpowiednią pozycję podczas snu. Jednak łóżka z funkcją masażu również mogą pomóc. Wiele łóżek elektrycznych jest wyposażonych w terapeutyczne elementy sterujące masażem wbudowane w materac lub dostępne jako dodatkowa funkcja.  
  • Osoby cierpiące na chroniczny ból - Łóżka elektryczne mogą pomagać osobom z przewlekłymi bólami na różne sposoby. Po pierwsze, pomagają, ułatwiając wstawanie z łóżka. Elektrycznie regulowane łóżka pomagają również poprzez zapewnianie różnych pozycji do spania, w zależności od dolegliwości. Za każdym razem, gdy unosisz plecy lub nogi, wyrównujesz kręgi i regulujesz nacisk wywierany na nerwy i mięśnie.

Oczywiście, łóżka rehabilitacyjne elektryczne takie jak te, które oferujemy wam w Chełmży nie są przystosowane tylko do wyżej wymienionych osób, ale również dla każdego, kto czuje że przydałyby mu się one.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.