Jesteśmy firmą, która oferuje wam najlepsze aparaty cpap do bezdechu sennego w Świecie. Jednak nie każdy z was musi wiedzieć co to jest cpap. Dla tych z was, którzy się nie orientują w temacie, Cpap to skrót od ciągłej terapii dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych, jest metodą leczenia pacjentów cierpiących na bezdech senny. Urządzenia cpap używają łagodnego ciśnienia powietrza, aby utrzymać otwarte drogi oddechowe, i są zwykle używane przez pacjentów, którzy mają problemy z oddychaniem podczas snu. Mówiąc dokładniej, to, co pomaga w terapii cpap, to upewnienie się, że drogi oddechowe nie zapadną się podczas oddychania w czasie snu.

Terapia cpap obejmuje urządzenie cpap, które obejmuje:

  • Maska zakrywająca nos i usta, maska ​​zakrywająca tylko nos, lub maska z końcówkami do nosa;
  • Rurka łącząca maskę z silnikiem maszyny cpap;
  • Silnik wdmuchujący powietrze do rurki;

Terapia cpap jest jedną z najbardziej zalecanych opcji leczenia u pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym, w których za mało powietrza dociera do płuc. Terapia CPAP jest również stosowana w leczeniu niemowląt, których płuca nie są w pełni rozwinięte. Urządzenie CPAP wdmuchuje powietrze do nosa dziecka, aby pomóc napompować jego płuca.

Kiedy zostaniesz przepisany do korzystania z cpap, będziesz współpracować ze swoim specjalistą do spraw snu, aby upewnić się, że ustawienia, które są ci przepisane, działają najlepiej w twoim przypadku. Kiedy już będziesz wiedział co i jak możesz zgłosić się do nas. Oferujemy ci bowiem najlepsze aparaty cpap do bezdechu sennego w miejscowości Świeć i okolicach. Dzięki nim, twoje życie będzie wygodniejsze.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.