Jesteśmy firmą, która oferuje ci najlepsze aparaty do bezdechu sennego w Sępólnie Krajeńskim i okolicach. Cpap jest najskuteczniejszym sposobem leczenia w przypadku umiarkowanego do ciężkiego OBS.

Jeśli masz łagodny OBS, Cpap jest zalecany tylko wtedy, gdy twoje objawy wpływają na jakość życia lub inne opcje leczenia nie zadziałały. Sam cpap to relatywnie prosta maszyna, która pompuje powietrze przez maskę, którą nosisz w nocy. Został zaprojektowany, aby utrzymywać otwarte drogi oddechowe podczas snu. Wysyła powietrze pod ciśnieniem do górnych dróg oddechowych, aby zatrzymać ich zapadanie się lub zwężanie. Zanim opuścisz klinikę czy gabinet lekarza, który zalecił ci cpap, bardzo ważne jest, aby uzyskać jasne instrukcje, jak założyć maskę, korzystać z maszyny i utrzymywać sprzęt w czystości. Ważne jest, aby właściwie stosować cpap, inaczej leczenie nie będzie skuteczne. Jeśli nie masz pewności, zapytaj. Swoje pytania możesz również kierować do nas. Jako że jesteśmy firmą, która oferuje aparaty cpap do bezdechu sennego w Sępólnie Krajeńskim, posiadamy niezbędne doświadczenie. Dlatego odpowiednio ci doradzimy.

Jeszcze jedna rada na przyszłość. Na początku cpap może wydawać się dziwny i możesz chcieć przestać go używać. Jednakże ludzie, którzy go używają szybko zauważają poprawę swojego stanu zdrowia - w ciągu tygodnia od początku terapii. Większość pacjentów jest zgodna, że jest to najlepsza metoda leczenia dla nich. Dlatego też uważamy, że powinniście się zdecydować na skorzystanie z terapii, która wykorzystuje CPAP. Dzięki temu wasze życie będzie o wiele łatwiejsze, bez problemów z bezdechem i podobnym schorzeniami.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.