U osoby z OBS drogi oddechowe zwężają się lub zapadają podczas snu, powodując spadek poziomu tlenu, co powoduje, że mózg budzi osobę w celu ponownego otwarcia dróg oddechowych. Jest to nie tylko męczące le może również zwiększyć reakcję organizmu na stres, co z kolei zwiększa ryzyko rozwoju nadciśnienia krwi, zawałów serca i udaru mózgu. Jednak można ten problem rozwiązać za pomocą Cpap. A nasza firma oferuje wam najlepsze aparaty cpap do bezdechu sennego nie tylko w Osielsku, ale w całym kraju.

No dobrze, ale czym jest Cpap, zapytacie? Otóż Cpap, działa poprzez wdmuchiwanie powietrza do gardła przez maskę, delikatnie zwiększając ciśnienie powietrza w gardle i zapobiegając zwężeniu dróg oddechowych. Urządzenie oferuje kilka korzyści, takich jak zmniejszone zmęczenie w ciągu dnia, lepsze skupienie, niższe ciśnienie krwi oraz niższe ryzyko wystąpienia chorób serca i innych schorzeń takich jak na przykład nadciśnienie, czy nadmierny stres.

Zanim przejdziecie do kupna maski CPAP, powinniście wiedzieć, że jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby upewnić się, że urządzenie CPAP jest skuteczne. Po pierwsze, ważne jest, aby uszczelnienie nad drogami oddechowymi było idealnie dopasowane, aby umożliwić ciągłe dostarczanie powietrza pod ciśnieniem z CPAP do organizmu. Istnieje kilka odmian maski CPAP, w tym nosowa lub pełna twarz, i są one w wielu kształtach i rozmiarach, dlatego najlepiej wypróbować kilka i sprawdzić, który typ najlepiej pasuje do twarzy. Chodzi tutaj bowiem o to, żeby było ci wygodnie.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym jakie aparaty CPAP do bezdechu sennego powinniście zakupić i na dodatek mieszkacie w Osielsku, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.