Wielu z was, całkiem słusznie zresztą, zastanawia się nad tym czy noszenie aparatu CPAP nie jest niewygodne. Jako, że jesteśmy jedną z firm, która jest liderem w sprzedaży aparatów CPAP do bezdechu sennego w Nowej Wsi Wielkiej i okolicach, postanowiliśmy, że udzielimy na to pytanie wyczerpującej odpowiedzi. Otóż, jeśli nigdy nie spałeś z czymś na twarzy, prawdopodobnie przyzwyczajenie się do noszenia maski CPAP zajmie Ci trochę czasu.

Najnowocześniejsze typy masek i aparatów CPAP należą do jednej z trzech grup:

  • Maska nosowa, która przechodzi przez nos;
  • „Maska na poduszkę nosową”, która pasuje pod nos;
  • Pełna maska, która zakrywa usta i nos;

Wśród tych trzech głównych typów istnieją rodzaje, w tym:

  • Maski na całą twarz, które również zakrywają twoje oczy;
  • Maski na nos z końcówkami, które wkładamy sobie do nosa;

Tak długo, jak maska ​​jest wystarczająco szczelna, aby ciśnienie powietrza z rurki pozostało stałe, CPAP będzie wykonywać swoje zadanie. Od Ciebie zależy, który typ jest najbardziej odpowiedni dla Twojej twarzy i które będzie najwygodniejszy. Być może będziesz musiał wypróbować kilka różnych typów, zanim znajdziesz taki, który ci się spodoba. Nie musisz się tym jednak przejmować. Nasza firma, która oferuje ci aparaty CPAP do bezdechu sennego w Nowej Wsi Wielkiej, daje ci możliwość sprawdzenia różnych typów masek, zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej, która będzie wam najbardziej odpowiadać. Zależy nam bowiem nie tylko na tym, żebyście nie mieli problemów z bezdechem sennym, ale również na tym, żeby cała ta terapia była dla was jak najbardziej komfortowa i jak najmniej męcząca. Zrobimy wszystko, żebyś mógł bądź mogła znaleźć maskę idealną dla siebie.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.