Jako że jesteśmy firmą, która oferuje wam aparaty cpap do bezdechu sennego w Dobrczu i okolicach, chcielibyśmy poruszyć temat o którym niestety, wiele osób zapomina. Mianowicie o odpowiednim dbaniu o ich urządzenie. Jeśli chcesz zagwarantować sobie, że w pełni wykorzystujesz swoją maszynę, konieczna jest jej odpowiednia pielęgnacja i konserwacja. Używanie wody destylowanej zapobiegnie gromadzeniu się minerałów i osadu. Możesz wyczyścić urządzenie CPAP na różne sposoby, a najbardziej podstawowe opisane są w instrukcji czyszczenia od producenta. Maskę należy myć codziennie lub po każdym użyciu.

Komorę nawilżacza CPAP należy myć codziennie. Aby go wyczyścić, opróżnij komorę, a następnie delikatnie przetrzyj ją miękką ściereczką z mydłem i pod ciepłą wodą. Alternatywnie możesz użyć roztworu octu do namoczenia komory, ponieważ kwasowość jest świetna do usuwania nagromadzonych bakterii. Pamiętaj tylko, aby dokładnie spłukać. Wyczyść i wymień filtry zgodnie z instrukcją producenta.

Rurki maszyny powinny być czyszczone przynajmniej raz w tygodniu. Do mycia tych części używaj ciepłej wody i łagodnego detergentu. Istnieją również szczotki czyszczące, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach czyszczenia sprzętu i akcesoriów CPAP, które można znaleźć online lub kupić w sklepach z artykułami medycznymi. W naszym sklepie, gdzie oferujemy wam aparaty CPAP do bezdechu sennego w Dobrczu znajdziecie również cały niezbędny ekwipunek potrzebny do wyczyszczenia twojej aparatury. Z naszej strony radzimy wam naprawdę porządnie przyłożyć się do czyszczenia CPAP.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.