Chrapanie. Z pewnością większość z was ma taki przypadek w rodzinie. Możliwe nawet, że wasi ojcowie chrapią. Zastanówcie się teraz przez chwilę w jaki sposób reagują oni na zjawisko chrapania. Traktują jako coś normalnego, może lekko z tego żartują, ale raczej nie przejmują się tym czy ktoś chrapie. Tutaj właśnie pojawia się problem. Powinniście bowiem wiedzieć, że chrapanie jest jednym z charakterystycznych objawów bezdechu sennego. Musicie bowiem zrozumieć, że u większości osób bezdech senny często wymusza nieświadome wybudzenie się na kilka sekund, aby odzyskać normalny oddech. Wielokrotne wybudzanie się podczas nocy, może powodować odczuwanie nadmiernej senności w ciągu dnia, obniżoną koncentrację i poczucie zmęczenia. Jeżeli uważacie, że to mało, to pozwólcie, że zwrócimy uwagę na jeszcze jedną bardzo ważną kwestię. Krytyczne przypadki bezdechu sennego, mogą nawet prowadzić do śmierci. Dlatego właśnie, my nie bagatelizujemy tematu bezdechu sennego i oferujemy wam aparaty CPAP do bezdechu sennego, których sprzedaż prowadzimy na terenie Dąbrowy Chełmińskiej oraz okolic.

Aparaty CPAP do bezdechu sennego takie jak te oferowane wam w Dąbrowie Chełmińskiej, jak sama nazwa wskazuje mają pomóc ludziom w walce z tych schorzeniem. Po założeniu maski na twarz, twój sen będzie o wiele spokojniejszy dzięki wtłaczanemu do płuc powietrzu pod wysokim ciśnieniem. Proces ten sprawia, że drogi oddechowe pacjenta są przez cały czas otwarte, dzięki czemu ryzyko wystąpienia bezdechu sennego spada praktycznie do zera. Dlatego właśnie aparaty CPAP do bezdechu sennego, są takim dobrym wyborem dla każdego z was.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.