Jesteśmy firmą, która oferuje wam najlepsze aparaty cpap do bezdechu sennego w Chełmży. Dlatego też postanowiliśmy, że wyjaśnimy wam na czym polega terapia cpap.
Terapia ta polega na użyciu maszyny cpap, która zawiera maskę lub inne urządzenie, które dopasowuje się do nosa lub zarówno do nosa jak i ust, paski do ustawienia maski, rurkę łączącą maskę z silnikiem maszyny oraz silnik wdmuchujący powietrze do rurki . cpap stosuje się w leczeniu zaburzeń oddychania związanych ze snem, w tym bezdechu sennego. Może być również stosowana w leczeniu wcześniaków, które mają słabo rozwinięte płuca.

Aby leczenie zadziałało, powinieneś korzystać z urządzenia cpap za każdym razem, gdy śpisz w domu, podczas podróży i podczas drzemki. Przyzwyczajenie się do korzystania z urządzenia cpap może zająć trochę czasu i wymaga cierpliwości. Być może będziesz musiał współpracować z lekarzem, aby znaleźć najbardziej wygodną maskę, która najlepiej Ci odpowiada, wypróbować komorę nawilżacza w twoim urządzeniu lub użyć innej maszyny cpap, która umożliwia wielokrotne oraz automatyczne dostosowanie ciśnienia.

Niektórzy pacjenci zauważają natychmiastową poprawę po rozpoczęciu leczenia cpap, taką jak lepsza jakość snu, zmniejszenie lub wyeliminowanie chrapania oraz mniejsza senność w ciągu dnia. Równie ważne są długoterminowe korzyści, których nie można zauważyć, takie jak pomoc w zapobieganiu nadciśnieniu, obniżenie ryzyka udaru mózgu oraz poprawa pamięci i innych funkcji poznawczych.

Skutki uboczne leczenia cpap mogą obejmować przekrwienie, katar, suchość w ustach lub krwawienie z nosa. Zdarza się to jednak relatywnie rzadko. Dlatego też nie powinniście się przejmować. Jeżeli zainteresowała was terapia cpap to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z jakości oferowanych przez nas aparatów cpap do bezdechu sennego, których sprzedaż prowadzimy w Chełmży.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.