Po zdiagnozowaniu bezdechu sennego istnieje szansa, że ​​lekarz poda Ci urządzenie cpap jako formę leczenia. Jest to trochę bardziej niecodzienne rozwiązanie niż, powiedzmy, zażywanie leków, więc zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi wiedzieć jak działa cpap, dlatego też jako firma, która oferuje wam aparaty cpap do bezdechu sennego w Chełmnie, postanowiliśmy wyjaśnić wam parę kwestii, ściśle związanych z aparatami cpap i ich funkcjowaniem.

Cpap oznacza w praktyce, ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych (Continous Positive Airway Pressure). Maszyny te pomagają osobom z bezdechem sennym oddychać łatwiej i regularnie każdej nocy podczas snu. Maszyna Cpap zwiększa ciśnienie powietrza w gardle, aby zapobiec zapadnięciu się dróg oddechowych podczas wdechu. Zmniejsza również chrapanie (co pomoże twojemu partnerowi również lepiej spać w nocy. Zwłaszcza jeżeli jesteś facetem, twoja żona to doceni). Maszyna ma filtr i mały zbiornik wody, który zasadniczo działa jak nawilżacz. Jest także rurka, która łączy urządzenie z maską, którą nakładasz na twarz podczas snu, a pasek pod brodą utrzymuje ją na miejscu.

Większość masek to te zakrywające nos i usta. Istnieją jednak również inne opcje jak na przykład te zakrywające tylko nos. Po tym, jak lekarz przepisze CPAP, dostawca sprzętu pomoże wybrać najlepszą opcję, a lekarz wybierze odpowiednie ustawienia urządzenia. Korekty będą wprowadzane dopóki nie poczujesz się komfortowo. W naszej firmie, która zajmuje się sprzedażą aparatów cpap do bezdechu sennego w Chełmnie, posiadamy naprawdę szeroki wybór ekwipunku i akcesoriów cpap. Warto się na nie zdecydować, gdyż dzięki tym urządzeniom, wasze funkcjonowanie i przede wszystkim sen będą spokojne.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.