Jednym z największych problemów związanych z byciem osobą niepełnosprawną jest to, że osoba niepełnosprawna zostaje pozbawiona, jednej z największych potrzeb i wartości w jej życiu. Mianowicie intymności. Należy bowiem zauważyć, że osoba która jest niepełnosprawna ruchowo, nie może sama z siebie udać się do toalety aby załatwić się bądź wziąć kąpiel. Wymaga ona do tego pomocy opiekuna co w wielu przypadkach, jest niezwykle deprymujące. Trudno się zresztą dziwić. Intymność jest bardzo ważną rzeczą dla wielu osób i nie chcemy jej tak po prostu tracić. Wiemy jakie to jest problematyczne. Dlatego też przygotowaliśmy dla osób niepełnosprawnych rozwiązanie, które na pewno bardzo ułatwi im życie i codzienne funkcjonowanie. Mianowicie podnośniki kąpielowe i transportowe, których sprzedaż prowadzimy na terenie miejscowości Sicienko i okolic. Te podnośniki ułatwią życie każdej osoby niepełnosprawnej. Co do tego nie mamy żadnej wątpliwości.

Z pewnością nasuwa się wam pytanie w jaki sposób działają takie podnośniki? Ich zasada działania jest niezwykle prosta. Jak sama nazwa wskazuje, pozwalają one na łatwe podniesienie osoby niepełnosprawnej, niezależnie od jej masy ciała. Co najlepsze, zostały skonstruowane w taki sposób, że osoba niepełnosprawna, również będzie mogła z nich skorzystać na własną rękę. Dzięki temu właśnie, są one tak dobrym wyborem dla nich. Zapewniają im bowiem właśnie to czego potrzebują, czyli intymność. Warto również zauważyć, że podnośniki transportowe i kąpielowe, które wam oferujemy w Sicienku, są produktami o najwyższym standardzie w Polsce. Dzięki nim, życie osoby niepełnosprawnej stanie się o wiele prostsze a o to przecież chodzi.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.