Jesteśmy firmą, która zajmuje się ozonowaniem, dezynfekcją oraz odkażaniem, które oferujemy wam między innymi w Sicienku i w okolicach. Obecnie panująca pandemia koronowirusa sprawia, że coraz więcej osób zadaje nam pytanie o to czy tego typu usługi pomogą w walce z chorobą. Dlatego też oferujemy wam krótkie wyjaśnienie. Zasadniczo w dezynfekcji podczas epidemii istnieje znacznie więcej metod walki z potencjalnym zarażaniem niż tylko dezynfekcja rąk i mydło.

Od wybuchu koronawirusa w styczniu, na rynku pojawiło się mnóstwo produktów, które twierdzą, że są w stanie zabijać zarazki - być może jest to znak, że ktoś chcę zarobić na panice ludzi. Te innowacyjne produkty są skierowane do osób, które już podejmują większość środków ostrożności, które zmniejszą ryzyko zarażenia wirusem, takich jak noszenie masek na twarz, noszenie wszędzie butelek z żelem do dezynfekcji i dokładne czyszczenie otoczenia środkami do zabijania zarazków.

Warto jest jednak mieć na uwadze to, że wiele z tych alternatywnych produktów nie spełnia oczekiwań, a niektóre mogą nawet wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Dlatego też w całym tym szaleństwie, warto jest skupić się na usługach i produktach zaufanych firm. Przykładem jest nasze przedsiębiorstwo, które oferuje wam odkażanie, dezynfekcje oraz ozonowanie na terenie miejscowości Sicienko oraz okolic. W epoce koronowirusa, zależy nam bardzo na tym, żebyście mogli być pewni iż wasz dom czy mieszkanie są wolne od bakterii i drobnoustrojów. Jest to dla nas absolutna podstawa do skutecznego działania. Chcemy dbać o wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Pragniemy również zauważyć, że jesteśmy w tym skuteczni o czym świadczą zadowolone opinie naszych poprzednich jak i obecnych klientów.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.