Jako, że oferujemy wam łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Białych Błotach i w okolicy, jedną z rzeczy na jaką chcemy zwrócić uwagę zanim zdecydujecie się na ich zakup, to jest analiza tego na co powinniście zwrócić uwagę. Dzięki temu będziecie mieli całą niezbędną wiedzę, związaną z łóżkami rehabilitacyjnymi elektrycznymi.

Chociaż EPB przynoszą wyraźne korzyści, należy wziąć pod uwagę szereg kwestii, których nie można ignorować. Po pierwsze ruchome łóżka profilujące EPB są znacznie cięższe niż standardowe łóżka i mogą potencjalnie być problematyczne do przenoszenia z miejsca na miejsce. Należy mieć to na uwadze zwłaszcza w szpitalach gdzie przenoszenie łóżek jest częstym zjawiskiem. Ponadto w przypadku stosowania materacy zmniejszających ciśnienie istnieje ryzyko, że kabel zasilający może ulec uszkodzeniu podczas regulacji łóżka. Tam, gdzie dostarczane są EPB, należy podjąć wszelkie środki bezpieczeństwa w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa i uszkodzenia kabli. Należy też zadbać o takie elementy jak np. rutynowe badanie kabli elektrycznych, montaż urządzeń różnicowoprądowych (RCD), edukowanie personelu i zgłaszanie wszelkich problemów dostawcy. Z drugiej strony jednak należy zauważyć, że same w sobie łóżka rehabilitacyjne elektryczne są tego warte. Dzięki nim bowiem, życie pacjentów jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze, a sama rehabilitacja przebiega o wiele sprawniej. Wiemy o tym dzięki temu, że nasza firma, która oferuje wam łóżka rehabilitacyjne elektryczne w Białych Błotach, posiada spore doświadczenie w tej materii. Sami byliśmy na początku zaskoczeni tym jak wiele pomocy niosą zwykle łóżka. A w rehabilitacji, zwłaszcza po poważnym wypadku, każda pomoc jest niezwykle istotna.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.